Вражаючі фото сходження лавини зробили працівники національного природного парку «Синевир» вчора в урочищі Сухар.
Також, в установі повідомили, що зараз в межах парку склалися такі погодні умови, за яких підніматися в гори надзвичайно небезпечно. Та закликали туристів не ризикувати, а милуватися красою природи у безпечних місцях.
[type] => post
[excerpt] => Вражаючі фото сходження лавини зробили працівники національного природного парку «Синевир» вчора в урочищі Сухар.
[autID] => 8
[date] => Array
(
[created] => 1615557720
[modified] => 1615558575
)
[title] => На Закарпатті зафіксували як сходить лавина. ФОТО
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/?p=40940&lang=uk
[status] => publish
[translations] => Array
(
[hu] => 40954
[uk] => 40940
)
[aut] => ir4ik5
[lang] => uk
[image_id] =>
[video] =>
[comments_count] => 0
[domain] => Array
(
[hid] => podiji
[color] => green
[title] => Події
)
[_parental_post_id] => 88044
[_edit_lock] => 1615555439:5
[_edit_last] => 8
[views_count] => 4888
[_ukrnet_feed_include] => 1
[translation_required_done] => 1
[_oembed_af06f5eda983610d45c508b01a55c54e] =>
Toutes les pensées de l'équipe de France Olympique et du CNOSF vont à la famille de Julie Pomagalski, à ses proches, à @FedFranceSki. La disparition tragique de Julie, championne du monde de snowboard et Olympienne, laisse l'équipe de France OLY en deuil de l'une des siennes. pic.twitter.com/BtXqH398io
At least one person was killed and another injured after an avalanche struck near Lake Tahoe in the Sierra Nevada. First responders successfully rescued one person, and search and rescue operations are underway to address the situation. pic.twitter.com/G7WKVTqW1y
За публічного обвинувачення Хустської місцевої прокуратури мешканця району засуджено до 10 років позбавлення волі за вчинення умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).
Подія, про яку йдеться, трапилась у селі Забрідь у січні 2019 року. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, обвинувачений зчинив сварку з рідним братом. Конфлікт переріс у бійку, та невдовзі чоловіки дійшли згоди й розійшлися по різним кімнатам. Однак 57-річний громадянин на цьому не зупинився – взяв мисливську рушницю й здійснив постріл у бік дверей сусідньої кімнати. Дріб проник через двері й завдав потерпілому поранення, що призвели до смерті на місці інциденту.
Під час судових дебатів прокурор наполягав на призначенні закарпатцеві покарання у виді 10 років позбавлення волі. Суд підтримав таку позицію, наразі очікується на вступ вироку в законну силу. До цього особа перебуватиме під вартою, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
[type] => post
[excerpt] => За публічного обвинувачення Хустської місцевої прокуратури мешканця району засуджено до 10 років позбавлення волі за вчинення умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).
[autID] => 8
[date] => Array
(
[created] => 1615481220
[modified] => 1615478040
)
[title] => До 10 років в'язниці засудили жителя Хустщини за вбивство брата
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/?p=40830&lang=uk
[status] => publish
[translations] => Array
(
[hu] => 40900
[uk] => 40830
)
[aut] => ir4ik5
[lang] => uk
[image_id] =>
[video] =>
[comments_count] => 0
[domain] => Array
(
[hid] => podiji
[color] => green
[title] => Події
)
[_parental_post_id] => 88006
[_edit_lock] => 1615470841:8
[_edit_last] => 8
[translation_required] => 2
[views_count] => 3233
[_ukrnet_feed_include] => 1
[translation_required_done] => 1
[_oembed_3313f60ffd66ed8bb424ead2ddfdea73] =>
FIFPRO is shocked and sickened by reports that professional footballer Amir Nasr-Azadani faces execution in Iran after campaigning for women’s rights and basic freedom in his country.
We stand in solidarity with Amir and call for the immediate removal of his punishment. pic.twitter.com/vPuylCS2ph
Who’s idea at Hartlepool Council was it to bring migrant hostels to town, to place them on residential street close to schools, to bring them to a town with massive crime problems, unemployment problems, are we getting massive investment to teach people how to speak English,… pic.twitter.com/KJnmGZdxZk
10 березня за ініціативи української сторони відбулася двостороння зустріч на кордоні з Угорщиною за участі начальника Закарпатської митниці Держмитслужби Михайла Товта з керівництвом Захонської митниці.
Приводом для обговорення проблемних питань стало нещодавнє резонансне затримання угорськими митниками великої партії сигарет (майже мільйон пачок) у вантажівці, яка безперешкодно пройшла перевірку на українській стороні, і під керуванням співвітчизника прямувала до сусідньої держави.
Під час перемовин Михайло Товт наголосив, що наразі митниця спільно з правоохоронними органами краю вживає всі необхідні заходи щодо запобігання та протидії контрабанді на кордоні з встановленням та документуванням злочинної діяльності осіб, причетних до контрабандної діяльності.
Сторони домовилися й надалі здійснювати в установленому порядку обмін інформацією з митними органами іноземних держав з питань виявлення, розкриття, припинення й профілактики порушень законодавства у митній сфері у відповідності до міжнародних угод.
Також систематично здійснювати аналіз інформації про способи вчинення контрабанди й порушень митних правил, структури предметів правопорушень з метою усунення причин і умов їх вчинення, визначення можливих схем незаконного переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України, інформує Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.
[type] => post
[excerpt] => 10 березня за ініціативи української сторони відбулася двостороння зустріч на кордоні з Угорщиною за участі начальника Закарпатської митниці Держмитслужби Михайла Товта з керівництвом Захонської митниці.
[autID] => 3
[date] => Array
(
[created] => 1615465320
[modified] => 1615461025
)
[title] => На кордоні з Угорщиною відбулася двостороння зустріч Закарпатської та Захонської митниць
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/?p=40792&lang=uk
[status] => publish
[translations] => Array
(
[hu] => 40887
[uk] => 40792
)
[aut] => viktoriya
[lang] => uk
[image_id] => 40793
[image] => Array
(
[id] => 40793
[original] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685.jpg
[original_lng] => 43500
[original_w] => 500
[original_h] => 334
[sizes] => Array
(
[thumbnail] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685-150x150.jpg
[width] => 150
[height] => 150
)
[medium] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685-300x200.jpg
[width] => 300
[height] => 200
)
[medium_large] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685.jpg
[width] => 500
[height] => 334
)
[large] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685.jpg
[width] => 500
[height] => 334
)
[1536x1536] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685.jpg
[width] => 500
[height] => 334
)
[2048x2048] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685.jpg
[width] => 500
[height] => 334
)
[full] => Array
(
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-70-8079685.jpg
[width] => 500
[height] => 334
)
)
)
[video] =>
[comments_count] => 0
[domain] => Array
(
[hid] => podiji
[color] => green
[title] => Події
)
[_edit_lock] => 1615453926:3
[_thumbnail_id] => 40793
[_edit_last] => 3
[translation_required] => 2
[views_count] => 3419
[_ukrnet_feed_include] => 1
[translation_required_done] => 1
[_oembed_ca5afe1ef6e65613436b97815b2e6b0f] =>
[_oembed_time_ca5afe1ef6e65613436b97815b2e6b0f] => 1621680570
[_oembed_2c7edc444108447aa2e4be98b7ef3158] =>
In the last 24 hours, Belarus has smuggled another 150 migrants into Lithuania – an all-time daily record. That’s more than in 2019 and 2020 combined. Also yesterday, Lukashenko introduced a visa-free regime up to 5 days for citizens of 73 countries. So this is just the beginning pic.twitter.com/KvK55Xy2QF
З 8 березня Закарпаття опинилося в червоній зоні. Так вирішили на позачерговому засіданні держкомісії з питань надзвичайних ситуацій. Лікарі б’ють на сполох. Кажуть, ситуація в області критична. Лікарні заповнені на понад 80%, нових хворих уже просто нікуди класти.
У Закарпатській ОДА повідомили, що в регіоні зростає кількість осіб, які мають підтверджений діагноз коронавірусної інфекції. Днями медики зафіксували антирекорд – 748 хворих за добу.
«Ситуація в області критична, лікарні переповнені. Ураховуючи тенденцію останніх днів, у наших медичних закладах не залишиться жодного вільного ліжка. Попереду вихідні. Нам терміново потрібно розірвати ланцюг інфікування», – заявив голова ОДА Анатолій Полосков.
Згідно з рішенням, зокрема, обмежують:
– роботу закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлення на виніс) ;
– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах та в інших закладах розважальної діяльності;
– приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;
– діяльність непродовольчих ринків;
– відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4-х класів закладів загальної середньої освіти;
– обмеження стосуються і роботи спортзалів, фітнес-центрів, басейнів.
В області перестав курсувати громадський транспорт, а з 8 березня призупинилося й залізничне сполучення. Укрзалізниця повідомила, що припиняє продаж квитків у «червоне» Закарпаття.
Запровадити червону зону просили й керівники п’яти закарпатських медзакладів, де лікують хворих на COVID-19. Вони звернулися до облради терміново відреагувати на ситуацію через збільшення кількості пацієнтів, які потребують госпіталізації. Зокрема й киснезалежних.
Директор Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк наголосив, що в краї новий сплеск захворювання.
– За минулий тиждень в області зафіксовано 3819 нових випадків COVID-19. Статистика захворюваності зросла на 24%. На Закарпатті померло вже 1000 хворих. Щодня маємо близько 12–17 летальних випадків. Над цими цифрами потрібно задуматися й дотримуватися простих карантинних правил, – наголошує лікар. – Ми змушені збільшувати кількість лікарняних ліжок, але це не може тривати безкінечно. Адже ліжко без медичного працівника і кисневої терапії нічого не значить. Усі реанімаційні лікарні області заповнені. Ліжка інтенсивної терапії повністю зайняті. Хочу також звернути увагу, що дуже багато саме молодих хворих, а також дітей.
Медична система Закарпатської області на сьогодні перевантажена, кажуть лікарі. Усе через те, що населення не дотримувалося елементарних правил: правильного носіння маски, соціальної дистанції, миття рук, уникнення багатолюдних місць.
Іван Курах, директор Ужгородської міської клінічної лікарні, розповідає:
«Ми розгорнули додаткові ліжка, маємо зараз 190 ліжок для ковідних хворих. Практично всі вони зайняті. Хворі потрапляють до нас зазвичай у важкому стані. Якщо ми не будемо дотримуватися санітарних норм і правил, якщо не будемо вакцинуватися, то ніколи не справимося з коронавірусом. Наразі ситуація критична. Повірте, коли помирають молоді люди, то це страшно. Третя хвиля COVID-19 дуже токсична та небезпечна, – поінформував лікар.
Найбільше ліжок для лікування ковідних хворих розгорнуто в обласній клінічній лікарні – 200. Наразі там 160 осіб із діагнозом COVID-19. З них 120 хворих на кисневій терапії, 60 пацієнтів повинні бути в реанімації, адже сатурація в них у межах 85. Утім у реанімації тільки 6 ліжок і збільшити їхню кількість неможливо.
Про це розповів головний лікар обласної клінічної лікарні Юрій Яцина.
– Щодня в нашому закладі використовують 25–30 кисневих балонів, зранку їх залишалося всього 5. Цього вистачить години до 16-ї, не більше. І що скажете мені з цим робити? Як рятувати життя? Знаю випадки, коли люди, маючи позитивний тест на коронавірус, гуляють по місту, ходять у магазини, зустрічаються з родичами і таким чином поширюють хворобу. Схаменіться нарешті!
– Мені байдуже, чи вірите ви в цю недугу! Ми з моїми колегами спираємося на доказову медицину. І щодня зустрічаємося зі смертю. Просто вдягніть маску, дотримуйтеся дистанції – це ж не так важко! Допоможіть нам, бо наприкінці тижня будемо мати колапс! – наголосив Юрій Яцина.
Не є винятком і Центр легеневих хвороб. Лікарі кажуть, що напруга зростає, кількість хворих стрімко збільшується.
– Червона зона є інструментом для того, аби ми приборкали цю хворобу. Головне, щоб це не була тільки формальність і всі дотримувалися правил.
Наразі в нашому закладі вистачає кисню, але бракує реанімаційних потужностей. У нас 90 ліжок. У міру того, як будемо виписувати пацієнтів, прийматимемо хворих, – наголосив директор Центру легеневих хвороб Василь Скрип.
Загалом лікарі кажуть, що найефективніший спосіб подолати цю недугу – зробити щеплення. Закарпаття наразі пасе задніх щодо вакцинації. Адже як серед медиків, так і пацієнтів є багато пересторог стосовно цієї вакцини. Часто це пов’язано з браком достовірної інформації. Утім лікарі закликають усіх вакцинуватися.
За словами медиків, червона зона має сприяти зменшенню кількості нових пацієнтів. Головне, аби всі без винятку дотримуватися карантинних правил.
Христина БІКЛЯН, Карпатський об’єктив
[type] => post
[excerpt] => З 8 березня Закарпаття опинилося в червоній зоні. Так вирішили на позачерговому засіданні держкомісії з питань надзвичайних ситуацій. Лікарі б’ють на сполох. Кажуть, ситуація в області критична. Лікарні заповнені на понад 80%, нових хворих уже про...
[autID] => 8
[date] => Array
(
[created] => 1615212300
[modified] => 1615220008
)
[title] => На Закарпатті критична кількість хворих та переповнені лікарні
[url] => https://podiji.karpat.in.ua/?p=40501&lang=uk
[status] => publish
[translations] => Array
(
[hu] => 40595
[uk] => 40501
)
[aut] => ir4ik5
[lang] => uk
[image_id] =>
[video] =>
[comments_count] => 0
[domain] => Array
(
[hid] => podiji
[color] => green
[title] => Події
)
[_parental_post_id] => 87828
[_edit_lock] => 1615276669:10
[_edit_last] => 8
[views_count] => 3910
[_ukrnet_feed_include] => 1
[translation_required] => 2
[translation_required_done] => 1
[_oembed_819efefffb227e2c847ba9cab29f58ee] =>
Сьогодні, 8 березня, вступають в силу обмеження „червоної” зони у Закарпатській області. Таким чином максимальний рівень епідеміологічної небезпеки присвоєно вже чотирьом областям – крім Закарпатської в „червоній” зоні знаходяться Івано-Франківська, Житомирська та Чернівецька області.
Так, з сьогоднішнього дня на Закарпатті буде заборонено:
робота закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлення на виніс);
діяльність непродовольчих ринків;
відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;
робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;
приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів,
проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;
приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких – призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
Державна компанія Укрзалізниця повідомила, що з понеділка, 8 березня, вводяться обмеження на посадку та висадку пасажирів у Закарпатській області, яка потрапила в червону зону карантину.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
„Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо віднесення Закарпатської області до червоної карантинної зони, Укрзалізниця з 8 березня та до кінця дії посиленого карантину призупинить продаж квитків у зазначений регіон, а також обмежить висадку та посадку пасажирів із уже придбаними квитками на дати після 9 березня включно”, – заявили в компанії.
До 8 березня включно всі пасажири зможуть вільно переміщатися по області та залишати її.
Закарпатська область віднесена до «червоної» зони епідемічної небезпеки в зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на COVID-19. Посилення карантину почне діяти з понеділка, 8 березня.
У Закарпатської області спостерігається погіршення ситуації з коронавірусом: останніми днями зростала кількість інфікованих та рівень завантаженості ліжок з киснем.
На території, де діє червона зона карантину, забороняється:
робота ресторанів і кафе;
робота розважальних закладів;
прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, крім супермаркетів і продовольчих магазинів;
діяльність непродовольчих ринків;
відвідування навчальних закладів незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів та 1−4 класів закладів загальної середньої освіти.
Оперативники Чопського прикордонного загону викрили організовану злочинну групу, причетну до налагодження каналу незаконної міграції іноземних громадян через державний кордон України, та довели причетність до протиправної діяльності двох жителів Києва.
Документування зазначеної злочинної діяльності здійснювалося в рамках кримінальних проваджень, внесених до ЄРДР за матеріалами головного оперативно-розшукового відділу прикордонного загону за фактами спроб незаконного переправлення через кордон трьох груп громадян Афганістану, що мали місце у квітні-червні 2020 року. Їх намагалися здійснити на території Ужгородського району.
Оперативні співробітники зібрали докази стосовно учасників злочинної групи, які з корисливих мотивів організували стійкий канал незаконної міграції через кордон у країни ЄС громадян країн Південно-Східної Азії. Також підтверджено їх зв’язки та рольову участь кожного з учасників угрупування у здійсненні протиправної діяльності, викрито схему доставки груп нелегальних мігрантів в Закарпатську область з міста Києва.
У зв’язку з цим, подальше досудове розслідування здійснювалося Печерським управлінням поліції ГУ НП в м. Київ за оперативного супроводу співробітників Чопського прикордонного загону та спільно з Департаментом міграційної поліції Національної поліції України.
На стадії досудового розслідування було підтверджено та задокументовано причетність двох мешканців м. Київ до організації незаконного переправлення через державний кордон України у Словацьку Республіку іноземних громадян, шляхом забезпечення їх прихованого проживання в Україні та доставки у контрольований прикордонний район Закарпатської області.
На підставі зібраної доказової бази слідчі Печерського управління поліції ГУНП в м. Київ, за процесуального керівництва Київської прокуратури, повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України, двом громадянам України.
Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України скеровано до суду.
Окрім того, у ході проведення заходів з викриття всього каналу незаконної міграції оперативники Чопського прикордонного загону задокументували діяльність членів організованої злочинної групи з числа мешканців Закарпатської області, обвинувальний акт відносно яких також направлено до суду.
Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна, інформує Держприкордонслужба.
Сьогодні, 5 березня, під головуванням голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова відбулося регіональне засідання ТЕБ та НС.
Тема – критична ситуація захворюваності на COVID -19 у Закарпатської області.
Сьогодні в краї фіксують найбільшу цифру осіб, які мають підтверджений діагноз коронавірусної інфекції. За минулу добу медики діагностували у 748 закарпатців COVID-19.
Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення щодо введення на територіях населених пунктів області, де склалася неблагополучна епідемічна ситуація додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів у відповідності до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
Відповідно до прийнятого регіональною комісією ТЕБ та НС вводяться наступні обмежувальні заходи:
– робота закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлення на виніс);
– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
– приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких – призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом;
– приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;
– приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
– проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;
– робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;
– діяльність непродовольчих ринків;
– відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
Зараз місцеві комісії ТЕБ та НС приймають рішення на місцях.
Закарпаттю необхідно введення червоної карантинної зони, інакше в області може статися колапс медичної системи.
Про це у коментарі кореспонденту Укрінформу заявив директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.
“Моя думка як керівника департаменту охорони здоров’я ОДА така, що наразі червона зона Закарпаттю просто необхідна! Але це вирішуватиме державна комісія ТЕБ та НС. За останні два тижні ми спостерігаємо ріст захворюваності. Попри усі звернення та застереження, самосвідомість у закарпатців не підвищилася, краще не стало. Ми навіть не зупинилися на якомусь плато, захворюваність щодня росте, сьогодні маємо черговий рекорд — 748 нових інфікованих за добу”, – сказав Пшеничний.
Він додав, що попередній рекорд був встановлений в області вчора, коли на Закарпатті уперше з часів пандемії зафіксували 679 нових випадків коронавірусу за добу.
На переконання Пшеничного, червона карантинна зона допоможе розірвати ланцюг поширення вірусу в області.
За матеріалами Служби безпеки України до позбавлення волі засуджено організатора каналу контрабанди важких наркотиків за кордон. Співробітники СБУ затримали зловмисника на спробі переправлення до ЄС партії героїну на понад мільйон євро.
Правоохоронці викрили наркоділка, громадянина однієї з країн Близького Сходу, у березні 2019 року у пункті пропуску «Лужанка», що на Закарпатті. Зловмисник намагався на власному автомобілі перевезти через держкордон понад 30 кілограмів героїну. «Товар» він приховав у спеціально обладнаних тайниках у транспортному засобі.
Суд визнав наркоділка винним за:
– ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України,
– ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок суду набув законної сили.
Оперативні та слідчі дії проводились Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
#BelleAffaire | Investigations fructueuses des?de la #SDRPT qui ont jugulé à #SaintOuen un atelier de conditionnement de produits stupéfiants (MDMA, ecstasy) qui alimentait des soirées clandestines. ?1 million d'€ de marchandise saisie ?200 faits de recel de téléphone ➡️2 GAV pic.twitter.com/mCRTbbaRjZ
La policía nacional incauta 8,2 toneladas de cocaína en el puerto de Buenaventura.
Es una de las mayores incautaciones de cocaína en la historia de Colombia. En lo que va del mes la policía nacional ha incautado 24 toneladas. pic.twitter.com/d2w1FvaAyS