На Закарпатті ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС

На Закарпатті ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС

11:40 Листопад 3, 2025

Події 915 2 хвилини

Magyar

Служба безпеки спільно з Національною поліцією України блокували ще один канал незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків поза пунктами пропуску.

Так, на Тячівщині оперативники СБУ викрили 28-річного мешканця Хустського району, який «заробляв» на ухилянтах.

За 5 тисяч доларів США з однієї особи ділок взявся підказувати клієнтам маршрут втечі за кордон через ріку Тиса. За ці гроші зловмисник супроводжував потенційних утікачів територією області, поселяв їх у різних готелях, інструктував, як «безпечно» перейти вбрід Тису.

Оперативники СБУ затримали ділка на околицях с. Буштино під час супроводу чергового ухилянта до лінії кордону.

Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 9 років тюрми.

Викриття протиправної діяльності проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно зі співробітники Мукачівського райуправління поліції ГУ Національної поліції в Закарпатській області, головним оперативно-розшуковим відділом 27 прикордонного загону ім.Героїв Карпатської Січі за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури.

Про це інформує песслужба СБУ в Закарпатській області.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня