![У Хусті горіла приватна оселя](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/271120231701091621.jpeg)
У Хусті горіла приватна оселя
26 листопада о 21:28 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, розташованому на вул. В.Симоненка у Хусті. Загорання в одній із кімнат оселі, де наразі ніхто не мешкає, побачив господар сусіднього обійстя.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/271120231701091621.jpeg)
До місця події негайно прибули два відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. На той момент вогонь із кімнати перекинувся на покрівлю й став поширюватися на решту помешкання. Цьому завадили бійці ДСНС, які о 21:40 локалізували загорання та о 22:05 повністю його ліквідували. Полум’я знищило перекриття на площі 80 кв.м і частину домашнього майна.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися