![У Сваляві врятували собаку, що впав у каналізаційний люк](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/271120231701091730.jpeg)
У Сваляві врятували собаку, що впав у каналізаційний люк
Рятувальники в неділю, 26 листопада, допомогли вибратися з каналізаційного люка собаці у Сваляві.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/271120231701091730.jpeg)
Як повідомляє пресслужба ДСНС у Закарпатті, до них зателефонував збентежений місцевий мешканець, і розповів, що по вулиці Небесної сотні бездомний собака впав у каналізаційний люк. Перехожий почув гавкіт, тож не міг залишитися осторонь і викликав рятувальників. На поміч бідолашному псу вирушили надзвичайники, які й дістали тварину за допомогою мотузки.
“Врятований кудлач від щастя обгавкав всіх та побіг по своїм собачим справам”, – коментують у відомстві.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися