У Стамбулі на першотравневих протестах затримали майже 400 людей
У п’ятницю, 1 травня, турецька поліція застосувала сльозогінний газ і заарештувала десятки учасників демонстрацій у Стамбулі.

Про це пише Euronews, передає “Європейська правда”.
За даними Асоціації адвокатів CHD, у Стамбулі було заарештовано майже 400 осіб. Також зазначається, що поліція начебто застосувала сльозогінний газ проти натовпу з машин для придушення заворушень.
Як зазначається, окремі групи демонстрантів намагалися пройти до площі Таксім – символічного місця протестів у Стамбулі, однак поліція заблокувала всі підходи металевими барикадами та значними силами правоохоронців. Також зазначається, що поліція могла застосувати сльозогінний газ для розгону протестувальників.
Профспілкового діяча Башарана Аксу затримали одразу після виступу проти блокування площі. Він заявив, що Таксім відкритий для офіційних церемоній та святкувань, але залишається закритим для робітників і малозабезпечених громадян.
У столиці країни до багатотисячної ходи приєдналися близько 100 шахтарів, які проводили дев’ятиденне голодування з вимогою виплатити заборгованість із зарплати.
Восени турецька поліція застосувала сльозогінний газ проти протестувальників біля штаб-квартири головної опозиційної партії в Стамбулі.
Тоді демонстранти зібралися біля штаб-квартири головної опозиційної партії в Стамбулі, щоб не допустити призначеного судом опікуна до контролю над відділенням партії.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися